Арсен Аваков: Ізмаїл. Почали набір до патрульної поліції Придунав’я та Бессарабії. Запрошуємо!

З 12 червня 2017 року стартує набір в патрульну поліцію міста Ізмаїл. 120 нових копів для Ізмаїла, Болграда і Білгород-Дністровська. Про це повідомив міністр внутрішніх справ сьогодні, 10 червня 2017 року, під час урочистої церемонії передачі службових автомобілів територіальним підрозділам поліції.

«Ми сьогодні в Ізмаїлі, дуже важливому для нас місті, аби підкреслити: безпека громадян, безпеку городян – складова компонента державної політики. І чим вища безпека, тим вищий добробут, якість життя і економіки, кожен живе краще. Сьогодні ми оголошуємо набір в нову патрульну поліцію і передаємо вам нові технічні засоби. І дуже хочемо, щоб кожен з вас Служив і Захищав Україну і жителів свого міста з честю. Слава Україні!»- зазначив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Національної поліції Сергій Князєв передали поліцейським міста Ізмаїла 10 нових службових автомобілів «Renault Duster», які вже завтра будуть задіяні в патрулюванні.

Також під час урочистого заходу глава правоохоронного відомства та глава Нацполіції відзначили кращих працівників поліції Одеської області. За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, особисту мужність і самовідданість виявлену при охороні громадського порядку і захисту державних інтересів 11-ть правоохоронців були удостоєні відомчих нагород: нагрудним знаком «За відзнаку в службі» і «За безпеку народу», а також Почесною грамотою та цінним подарунком – годинником.