Арсен Аваков: І ще раз Маріуполь: головна турбота мирного міста – його діти!

З ініціативи міністра внутрішніх справ Арсена Авакова сьогодні в Маріуполі, в рамках святкування дворіччя звільнення міста від проросійських бойовиків пройшла благодійна акція для вихованців школи-інтернату дітей сиріт №2. В ході акції вдалося зібрати близько 50 тисяч гривень для організації комп’ютерного класу.

«Сьогодні в парку імені Гурова на народному гулянні в честь другої річниці визволення провели благодійну акцію для вихованців Маріупольського інтернату для дітей-сиріт №2. Разом з Першим заступником глави Нацполіції Вадимом Трояном, головою управління Нацполіції Донецької області В’ячеславом Аброськіним і народним депутатом Сергієм Тарутою зварили мій фірмовий гороховий суп і безкоштовно та за благодійний внесок – годували від душі маріупольців, бійців і народних депутатів. За майже 80 літрів супу виручили більше 50 тисяч гривень – буде у хлопців комп’ютерний клас!» – повідомив глава відомства.

 Міністр зазначив: «125 хлопчиків і дівчаток – сподіваюся, серед них сьогодні були і ті, кого через кілька років –  визнають в нашій країні!».

Глава МВС висловив подяку всім учасникам акції і персонально народним депутатам України Андрію Білецькому, Сергію Таруті та Олегу Ляшко – за великі внески до фонду акцій.