Арсен Аваков: Хресна хода пройшла. Рутинно – і ніякого «русского мира»!

Міністр внутрішніх справ підвів підсумки проведення Хресної Хода УПЦ (МП) в Києві. Він відзначив злагодженість роботи НПУ і Нацгвардії щодо забезпечення громадської безпеки під час проведення заходу.

«Хресна хода пройшла. Автобуси з учасниками сьогоднішнього молебню в основному вже на шляху додому, частина людей ще моляться в Лаврі. Провокацій і сутичок вдалося уникнути – злагоджено працюють Нацполіція і Нацгвардія. Дала свої плоди і проведена профілактика і введені заходи безпеки», – зазначив глава МВС.

За його інформацією, «невелика групка маргіналів з шести чоловік, які намагалися розгорнутим плакатом «Донбас – це російський світ!» нести киянам добросердність  – відпочивають тепер в одному з райвідділів поліції. Слідчим цікаві ці особистості і їх аргументи, на молебень вони не потрапили … Десяток складаних ножів, вилучених на рамках безпеки – повернули власникам перед посадкою в автобуси додому … Чотирьох патріотів, які намагалися зупинити цей церковний захід – попросили не створювати провокації антиукраїнських сил , і після бесіди – хлопці поїхали додому».

«Ніякої картинки для ворожих засобів масової інформації, і ніякої провокації. Рутинно – і ніякого “русского мира”!» – підкреслив міністр.