Арсен Аваков: Харківська ніч була нескінченно довгою

Хамська, брутальна, замовлена ​​і щедро оплачена агресія проросійських «протестуючих» була недосяжною.

Утримується від атак сепаратистів весь попередній день будівля ОДА, котру було підпалено з холу. Солдатів Нацгвардії атакуючі закидали світлошумовими гранатами. Стосовно підрозділів МВС, які охороняли будівлю без зброї – по ним був відкритий вогонь з травматичної зброї.

Підрозділам МВС була віддана команда в першу чергу загасити пожежу. Забезпечити охорону приїхали розрахунки пожежних. Скориставшись концентрацією Нацгвардії на пожежі в лівому крилі будівлі ОДА, сепаратисти, розбивши вікна в протилежному крилі будівлі, проникли в будівлю. Їх було близько 200.

На 2 годині ночі: Пожежа була погашена. Троє поранених у нас. В тому числі один важкопоранений. Будівля захоплена сепаратистами.

Близько 6.30 ранку спецпідрозділу МВС спеціальної операцією звільнило будинок від загарбників. Без єдиного пострілу, гранат та інших спецзасобів. 70 затриманих. Вилучено зброю. У тому числі лідер сепаратистської групи УСБ Логінов (Український східний блок?) .

Будівля ОДА взята під озброєну охорону з автоматичною зброєю.

Операцію проводив спецпідрозділ передислокувати до Харкова в складі загальної угруповання сил МВС, що ми почали переміщати на схід країни – з метою посилити позиції на сході України, захищаючись від зовнішнього нав’язуваного сепаратистського бунту.

За підсумком цих двох днів протистоянь у Харкові мною будуть зроблені висновки щодо кадрового складу підрозділів міліції області. Багато що з того, що я побачив більше схоже на саботаж, ніж на службу. Всіх кого це стосується – підуть – від керівників і до рядового складу, що не менш важливо. Міліція в Харкові повинна змінитися докорінно. Я довіряю підполковнику Дмитрієву, якого поставив на посаду місяць тому .. просто буду більш щільно йому допомагати – ситуація не проста. Окремо скажу і виділю відмінно спрацювали спецназівці і значна частина міліціонерів-патріотів, які працювали на країну в ці складні три доби в Харкові!

Сепаратистам і провокаторам – жорстке реагування, як і писав раніше, буде невідворотним. Так, як на фото, що розміщу в коментах – буде з кожним ворогом України! Кожному своє. Кожен вибирає.


Ми – нова команда, яка прийшла в МВС – вибираємо стояти на сторожі цілісності і незалежності України.
Слава Україні!

* *
(Пост пишу на борту, що летить з Харкова чартерного літака до Києва: за осудом і ганьбою – на перші шпальти газет, за квитанцією на оплату квитка в складі цього перельоту – до мого прес-секретаря завтра, за виграний час – спасибі оказії!)