Арсен Аваков: Харків отримає не менше 100 сучасних і високотехнологічних патрульних автомобілів

Міністр внутрішніх справ представив громадськості Харкова автомобілі, на яких поліцейські будуть патрулювати місто. Кожне авто буде оснащено спеціальними системами, камерами і планшетами.

Це робоче місце патрульного, що включає в себе планшетний комп’ютер з інтерактивною системою доступу до баз даних і системою, що дозволяє швидко і ефективно реагувати на поставлені завдання. Час прибуття патруля на виклик або місце події буде займати не більше 5-7 хвилин.

PM829image001

Система також підключена до реєстру адміністративних протоколів і дозволяє на місці приймати рішення і виписувати штрафи.

– Штрафи і контроль будуть не за людиною, а за машиною. Ми будемо бачити історію кожного конкретного автомобіля, – підкреслив Арсен Аваков.

У новому патрульному автомобілі встановлена система комплексів відеофіксації транспортних засобів, яка здатна розпізнати номерні знаки і перевірити їх за реєстрами. Вона діє як єдиний комплекс автоматичного пошуку, який підключений до чергових частин підрозділів МВС України.

Крім цього система дозволяє здійснювати автоматизований контроль за ситуацією на дорогах з обов’язковою відеореєстрації. При виявленні розшукуваного автомобіля система подає звуковий сигнал, автоматично зберігає і синхронізує інформацію.

Патрульний не відволікається від здійснення своїх звичних функцій. І головне система унеможливлює будь-яке зловживання, адже дані відразу передаються на центральний рівень.

– Для мене справа честі, щоб у Харкові працювали кращі патрульні, – зазначив міністр внутрішніх справ.

PM568image002   PM55image003

 

PM676image004