Арсен Аваков: Головного ревізора Державної фіскальної служби затримали при отриманні хабара 270 тисяч гривень

За вказану суму співробітники Державної фіскальної служби в місті Києві пообіцяли знизити розмір штрафу в кілька разів.

Співробітники Управління захисту економіки в м. Києві ДЗЕ Нацполіції отримали інформацію, що посадові особи одного з управлінь фіскальної служби м. Києва вирішують питання про зменшення штрафних санкцій за виявлені ними правопорушення. В рамках перевірки інформація підтвердилася. Слідчі Управління з розслідування особливо важливих справ та процесуальні керівники Генеральної прокуратури України відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

«А ви говорите ДФС  добили … розвал роботи, а ні  – «працюють» і ніщо їх особливо не бентежить. Доки стара система залишається колишньою і немає послідовної реформи – всі гучні справи і не тільки – лише епізоди … Потрібні докорінні зміни в Державній фіскальної службі. А поки таке буде повторюватися», – зазначив міністр внутрішніх справ.

При проведенні аудиторської перевірки на підприємстві співробітники Управління аудиту в сфері торгівлі та послуг ГУ ДФС в Києві виявили порушення. За певну винагороду фіскали пообіцяли знизити їх розмір в кілька разів. Отримані гроші – 270 тисяч гривень, головний державний ревізор-інспектор повинен був передати керівникові Управління.

Оперативники ДЗЕ Нацполіції і слідчі Генеральної прокуратури спільно з спецпідрозділом КОРД затримали головного державного ревізора-інспектора.