Арсен Аваков: Глав райдержадміністрацій косить вірус хабарництва

Міністр внутрішніх справ повідомив про затримання голови Нікопольської районної державної адміністрації та голови Першотравневскої сільради Дніпропетровської області під час отримання неправомірної винагороди.

«Тільки вчора затримали керівника Кілійської районної державної адміністрації Одеської області, як уже сьогодні «в руки» правоохоронців потрапили глава Нікопольської РДА та голова Першотравневскої сільради в Дніпропетровській області», – повідомив міністр, – Вчорашній торгував землею, а ці «хапуги» – підписами. 60 тисяч гривень вимагали від бізнесмена за укладення договору з демонтажу будівлі і підписання документації про виконання робіт. Під оперативним наглядом співробітників Департаменту захисту економіки Нацполіції і Прокуратури Дніпропетровської області брали і «дерибанили» між собою гроші. Не соромлячись і не боячись наслідків».

Глава відомства попередив усіх чиновників про відповідальність за спробу отримання хабара: «Попереджаю!!! Всіх «ненаситних» чиновників чекає така ж доля, як і глав райдержадміністрацій. Затримання на місці злочину. Суд. Тюремний термін, в даному випадку, від 5-ти до 10-років».