Арсен Аваков: Герої і захисники заслужили шану і повагу від України

Глава МВС представив одного зі співробітників міліції Полтавщини, якого після періоду реабілітації він планує запросити на роботу в міліцію.

Арсен Аваков зазначив, що сьогодні він вручив нагороди пораненим бійцям, які проявили себе на фронті. Серед нагороджених – кадрові військові Нацгвардії, дільничні міліціонери, бійці спецпідрозділів «Азов», «Донбас», «Миротворець», «Торнадо», «Київщина», батальйону ім. Кульчіцкого. Правоохоронці та військові отримали нагороди від Президента України, Прем’єр-міністра України, Міністра внутрішніх справ. Четверо з нагороджених  отримали ключі від квартир.

«Але головне – шана і повага від України – героям і захисникам! Сьогодні представлю вам одного героя з Глобинського району Полтавської області:

Олександр Піддубний – сержант міліції зведеного загону АТО в Полтавській області. Поранений під час бою біля села Кам’янка, Донецької області. Відновився від важкого поранення, яке Олександр отримав від мінометних розривів – відкритий осколковий перелом лівого передпліччя, неповне травматичне відділення передпліччя. Відновився !!

24 роки, одружений, і міцний духом.

Трохи реабілітації і буду просити його повернутися працювати в міліцію. Є у мене робота для таких справжніх чоловіків з міцним духом, готовим служити Україні!

З такими хлопцями будемо міняти країну на краще!», – підкреслив Арсен Аваков.