Арсен Аваков : ФСТ «Динамо» підготувало 65 спортсменів до ХХХІІ Олімпіади в Токіо

Майже половина складу збірної України на літніх іграх – динамівці, з яких 33 – співробітники системи органів МВС. Сьогодні, 12 липня, на черговому засіданні Президії фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», яке відбулося, під головуванням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова підбили підсумки підготовки українських спортсменів до майбутніх ігор.

На засіданні були присутні Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, керівники ЦОВВ та керівництво спортивної спільноти.

ФСТ «Динамо» України на ХХХІІ літні Олімпійські ігри делегує 65 атлетів, що становить 41 відсоток від загальної кількості спортсменів, з 17 територіальних організацій у 19 видах спорту. Серед міністерств і відомств – представників МВС України – 33 (НГУ – 30, ДПСУ – 3), СБУ – 15, без відомчої приналежності – 17.

«Ми живемо в непростий час, але всі наші досягнення неможливі без спортивних перемог. Пишаюся, що ФСТ «Динамо» підготувало 65 з 158 спортсменів до Олімпійських ігор. Побажаємо їм успіхів», – зазначив Арсен Аваков.

Перший заступник голови ФСТ “Динамо” України Віктор Корж зазначив, що завдяки підтримки Міністерства внутрішніх справ і міністра, були створені всі необхідні умови для тренувань і підготовки спортсменів:

«Незважаючи на надзвичайну ситуацію, пов’язану з пандемією Covid-19, сподіваємося на високі результати України. Атлети, які проходили підготовку у ФСТ «Динамо», мали хорошу матеріально-технічну базу. Лідером підготовки олімпійців є Київська міська організація «Динамо», яка підготувала 18 спортсменів», – зазначив Віктор Корж.

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт зазначив, що таких складних умов при підготовці до Олімпіади ніколи не було.

«Covid – 19 вніс свої корективи, на Олімпійські ігри їдуть кращі з кращих. Сподіваємося і будемо тримати кулаки за наших спортсменів», – додав він.