Арсен Аваков: Філософія МВС – максимальна підтримка тих, хто захищає Україну

Спроба дискредитації спецпідрозділу НГУ – знак якості його боротьби за незалежність і територіальну цілісність України. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сьогодні, 28 жовтня, під час візиту на базу спецпідрозділу НГУ «Азов» в м. Маріуполь Донецької області.

В рамках робочого візиту глава МВС також відвідав базу навчального полігону «Азов» (с.Новопетрівка, Донецька обл.), де проводяться заняття з бойової стрільби і наступальних дій. Центр включає базовий табір, що здатний розмістити до 300 чоловік особового складу, і військове стрільбище, придатне для проведення вогневих занять з практичної стрільби з усіх наявних сил і засобів озброєння НГУ, включаючи танки і артилерію.

 

«МВС підтримує бойові професійні підрозділи, які захищають незалежність і територіальну цілісність України. Це наша філософія», – сказав Арсен Аваков.

За словами глави МВС, саме бойова ефективність спецпідрозділу «Азов» в захисті держави від військової агресії – справжня причина намагання зупинити його іншим, гібридним, методом.

«Ганебна інформаційна кампанія нібито про поширення нацистської ідеології серед особового складу окремого загону спеціального призначення «Азов»в/ч 3057 Східного ОТО НГУ – це навмисна спроба дискредитувати «Азов» та Національну гвардію України, перш за все, в свідомості наших міжнародних партнерів. Це провокація кризи в стосунках з нашими союзниками і намір послабити позицію нашої держави в світі. Саме бойова ефективність спецпідрозділу «Азов» в захисті держави від військової агресії – справжня причина намагання зупинити його. Сподіваюся, що чесна і відкрита позиція України і наведені факти будуть враховані нашими партнерами і соратниками в боротьбі і захисті демократії. Ми разом дамо відсіч цим брудним і небезпечним методам», – зазначив Арсен Аваков.