Арсен Аваков: Фахово, рішуче та ефективно, якщо є загроза для людей! Саме це –мета нашої реформи!

Сьогодні, 10 липня, міністр внутрішніх справ подякував за службу та вручив відомчі нагороди співробітниками ГУНП в Вінницькій області та м. Києва, які оперативно затримали зловмисників.

«Два екіпажі Нацполіції проявили мужність, рішучість та професіоналізм під час затримання озброєних злочинців.Сьогодні вручив відомчі нагороди двом поліцейським Києва та двом вінничанам. Капітану, який отримав поранення, нагороду передамо і побажаємо скорішого одужання. Всі наші герої отримають позачергове звання. Дякую за службу!» ‑ сказав Арсен Аваков.

Нагрудним знаком «За відвагу в службі» було нагороджено капітана поліції Василя Ткача, лейтенанта поліції Олега Мацібору та лейтенанта поліції Віталія Штойка. Вони затримали зловмисника, який погрожував людям гранатою на Вінниччині. Коли поліцейські наздогнали порушника, той кинув у їхній бік гранату. Вибуховою хвилею було травмовано начальника групи реагування патрульної поліції Василя Ткача. Із закритою черепно-мозковою травмою та струсом головного мозку поліцейський госпіталізований до неврологічного відділення районної лікарні. За словами лікарів, його стан ‑ середнього ступеню важкості.

Правоохоронці з Києва старший лейтенант Івана Зімін та старший лейтенант Володимир Ковадло отримали цінні подарунки – годинники. Поліцейські затримали злочинця, який погрожував їм ножем.