Арсен Аваков: Еспрессо ТВ більше не афілійований ні з Арсенієм Яценюком, ні з моєю родиною

Як уже повідомили ЗМІ – телеканал Еспрессо ТВ більше не афілійований ні з Арсенієм Яценюком, ні з моєю родиною.

Дійсно, канал створений напередодні революційних подій 2013 року – був для нас важливий і зіграв свою роль у висвітленні подій цих непростих років. Але ми з Арсенієм прийняли рішення продати свої частки в Еспрессо ТВ, що б ніхто не спекулював на політичній ангажованості каналу, щоб канал міг розвиватися.

Покупцем 70% нашої частки виступила американська компанія зі штату Нью-Йорк, зацікавлена в медіа-бізнесі в Україні – ATMOSPHERE ENTERTAINMENT, INC.

Все це буде відображено в електронній декларації, яку я заповню за підсумком року, але віддаючи данину необхідності публічності політиків, що беруть участьв договорі, і те, що контракт стосується телеканалу – зазначу ключові параметри контракту вже зараз.

За 40% частку каналу за повністю прозорого і «білому» контракту, який пройшов комплайнс в американському і українському банку, моя дружина отримала на рахунок в українському банку 1 953 708 доларів США.

З урахуванням виплат, обумовлених договором опціону, необхідністю виплатити прибутковий податок (18%) і військовий збір (1.5%) – податкові виплати до бюджету складуть близько 9 млн. 700 тис. гривень.