Арсен Аваков: Ефективна робота карного розшуку – фундамент державного сервісу безпеки

Про це сьогодні, 15 квітня, повідомив міністр внутрішніх справ під час нагородження співробітників карного розшуку з нагоди 100-річчя створення служби.

«Діяльність служби ґрунтується на трьох принципах: відданості своїй справі, вірності українському народові і відвазі. Для більшості розшук – це життя, система цінностей і пріоритетів. Ми – колектив і команда однодумців, де кожен страхує і підтримує товариша. Розшук – це школа для кожного поліцейського і відповідальність. Кожен з вас є носієм цієї традиції, незалежно від того: працюєте ви тут два роки або 20», – зазначив Арсен Аваков.

Глава МВС зазначив, що робота карного розшуку непомітна на перший погляд, але дуже важка і ризикована. За роки незалежності, виконуючи службові обов’язки, загинув 71 оперативник. “Важливо пам’ятати про мужність, самовідданість оперуповноважених, які завадили злочинним намірам зловмисників і захищали громадян – цінною свого життя. Низький їм уклін, вічна пам’ять”.

Присутні вшанували пам’ять загиблих товаришів хвилиною мовчання.

Міністр підкреслив, що зараз поліція має високий рівень довіри у суспільства.

«Світ змінюється, з’являються нові завдання і технології. Вже не працюють старі механізми. Кожен з вас пройшов непростий шлях. Кожен з вас тут за покликанням і за це люди вам вдячні. Довіра людей – це фундамент вашої роботи. А ви – ядро ​​і серце поліції. Не зраджуйте цінностям, тримайте цей високий рівень», – повідомив Арсен Аваков.

Глава МВС висловив упевненість, що працівники карного розшуку, мобілізують свої сили, вміння, майстерність і надалі будуть успішно вести боротьбу зі злочинністю, зроблять усе необхідне для зміцнення законності і правопорядку в Україні.

«Сьогодення висуває перед карним розшуком складні завдання, що вимагають патріотизму, нових оперативних навичок. Переконаний, що при реформуванні поліції, карний розшук по праву займе гідне місце як її авангард і основна ударна сила в боротьбі зі злочинністю», – заявив глава відомства.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і голова Національної поліції Сергій Князєв вручили кращим оперативникам державні та відомчі нагороди, відзнаки Верховної Ради України і РНБО. За сумлінну службу та з нагоди Дня карного розшуку України нагороди отримали 67 працівників карного розшуку.

«Бажаю невичерпної енергії, незламності духу, яскравих перемог в поєдинку зі злом. Нехай Вашому життєвому шляху і нелегкій службі супроводжують удача, щире людське слово, повагу, доброзичливість друзів, а також сімейне тепло і затишок», – побажав колегам Арсен Аваков.