Арсен Аваков: Ефективність поліції підвищилася – реальна статистика технічного моніторингу

За інформацією міністра внутрішніх справ, аналіз внутрішньої статистики МВС, що стосується Нацполіції за останні 2 місяці 2016 року в порівнянні з тим же періодом 2015 року свідчить про поліпшення ефективності діяльності поліції. Як підкреслює глава відомства, одним із значущих чинників, які впливають на цей показник є істотне підвищення грошового утримання поліцейських і технічна забезпеченість НПУ.

«Схоже, що нам вдається переломити тенденцію  – ефективність дій Нацполіції має стійку тенденцію до зростання. Дані про профілактику і розкриття злочинів останнього місяця обнадіюють. І це не «намальовані показники» – це реальна статистика нашого нового моніторингу. Підвищені оклади – оцінка праці  і ризиків – як це не банально – дали ефект. І відповідальність додалася і повага до своєї роботи, а також результати праці поліцейських»,- повідомив міністр.

Відзначимо, підвищення відповідальності та ефективність дій поліцейських (від вуличного патрульного до слідчого) корелюються  з останнім структурними змінами в поліції, новим штатним розкладом і новим підвищеним окладом поліцейських.

«Поки це тільки перші штрихи і у нас ще купа проблем, але дорогу здолає той, хто йде – і дуже важливо йти в правильному напрямку і відчувати результат! Ця статистика не для тих, хто грає за команду #зрада. Це статистика – для сприйняття оптимістів – ми йдемо в правильному напрямку! І так – мені, як і Вам – шкода, що все не змінюється відразу і у когось з Вас в цю мить  шахраї викрали автомобіль. Ви  сьогодні спілкувалися з деякими поліцейськими… Але ВАЖЛИВО те, що механізм запущено і ВАША ПОЛІЦІЯ з кожним днем ставатиме сильнішою, ефективнішою і більш достойною Вашої поваги. Крок за кроком», – підкреслив Арсен Аваков.