Арсен Аваков: Дванадцятий! Сервісний центр МВС відкрито в Рівному

Сьогодні, 27 грудня 2016 року, в Рівному розпочав роботу новий сервісний центр МВС. Відтепер тут можна швидко і комфортно замінити і отримати водійське посвідчення, зареєструвати і перереєструвати авто, а також отримати інші послуги сервісних центрів МВС незалежно від місця реєстрації.

Кожен наш центр – це якість стандартного високого рівня, професійний, доброзичливий персонал, і повний перелік сервісів. Все як завжди зручно і доступно: центр обладнаний електронною чергою, інформаційним кіоском, планшетом для оцінки якості обслуговування і веб-камерою, що дозволить переглядати завантаженість центру в режимі реального часу», – повідомив міністр внутрішніх справ.

У Рівному є і нововведення – з метою економії часу клієнтів, центр пропонує не чекати оформлення паперів, а повернутися після отримання SMS-повідомлення про готовність документів. Також приміщення центру має унікальне графічне оформлення від відомої дизайн студії  BRATY.

Окрему подяку глава відомства висловив начальнику територіального сервісного центру Віталію Кухарчуку і його колезі Роману Баранчуку, яким сьогодні була вручена грамота МВС за мужність, проявлену при затриманні злочинців.

13 грудня близько 19 години троє працівників Сервісного центру МВС, рухаючись на службовому автомобілі по автодорозі «Городище-Рівне-Старокостянтинів» помітили на узбіччі чоловіків в масках, які били і погрожували зброєю двом людям. Коли працівники сервісного центру зупинилися щоб припинити протиправні дії, зловмисники почали тікати на автомобілі «ВАЗ 2106». Прямуючи за злочинцями Кухарчук Віталій отримав поранення. Зловмисники залишили свій транспортний засіб і зникли. За фактом розбою розпочато кримінальне провадження та проводяться заходи щодо розшуку злочинців.

«Висловлюю подяку працівникам за небайдужість та проявлену відвагу, завдяки яким було врятовано життя людей. Це яскравий приклад нової якості нових людей, вони приходять до правоохоронної системи України! Дякую за службу», – зазначив Арсен Аваков.