Арсен Аваков: Довіра людей – головний критерій роботи поліції. У вашій роботі немає нічого важливішого!

Міністр внутрішніх справ привітав співробітників НПУ з Днем Національної поліції України. Він підкреслив, що основне завдання Національної поліції – «служити і захищати», охороняючи порядок і законність в державі.

Основним показником нашої роботи є не показники і відсотки, важливіше для нас – довіра людей, яке сьогодні підвищується, з цими словами звернувся до поліцейських глава МВС Арсен Аваков:

«Сьогодні свято українських поліцейських. Свято порядку і служіння. Кожен з Вас, заступаючи на службу, давав клятву «Служити і захищати», охороняти порядок і законність в нашій державі.

Цей обов’язок – наданий поліцейським українським народом.

Ми йдемо по шляху перетворення і реформ. Міняємо нашу поліцейську структуру і міняємося самі. І вже є перші позитивні результати. За це хочу подякувати кожному з вас і всім в цілому!

Шлях, який ми ще повинні пройти, дуже складний і нам потрібно докласти чимало зусиль.

Найважливішою оцінкою і основним показником нашої роботи є не показники і відсотки (це вторинне і це прийде само собою) – найважливішим є ДОВІРА ЛЮДЕЙ, яке сьогодні зростає.

Звертаюся до вас, панове поліцейські, цінуєте цю довіру! Служіть цій довіри! Не ошукайте цю довіру. Не підведіть!

Крок за кроком ми пройдемо цей непростий шлях змін і реформ і будемо гідні честі – служити українському народові! Гордий разом з Вами створювати Нову поліцію! Вітаю вас зі святом!”

 

Довідка:

9 грудня 2015 року Президент України підписав наказ «Про День Національної поліції України». Дата 4 серпня була обрана для нового свята в зв’язку з тим, що саме в цей день Президент підписав Закон «Про Національну поліції».

***

За результатами останніх соціологічних досліджень Нацполіція сягнула понад 40% довіри громадян.

За 2 роки роботи НПУ розкрито понад 300 тис. злочинів, затримано понад 180 тис. злочинців. Згідно з підсумками роботи поліції за півріччя 2017 року сфері особливо тяжких злочинів проти життя і здоров’я людей рівень розкриття злочинів склав від 87% до 93%. Також відзначається зниження рівня злочинності по групам злочинів і становить від 10% до 22%.

З початку становлення Національної поліції України, на жаль, є й сумна статистика – захищаючи громадян, вставши на шляху злочинності – під час виконання службових обов’язків, загинули 18 і були поранені близько 700 поліцейських.