Арсен Аваков: ДОПОВІДАЮ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ. КУРЧЕНКО.

Міністерством внутрішніх справ у результаті проведення слідчо-оперативних заходів викрито, за оцінкою міністерства, злочинна схему ввезення на територію України та реалізації нафтопродуктів Група компаній «Східноєвропейська паливно-енергетична компанія» (Належить Курченко С.В.).

Встановлено, що чотирма компаніями цієї групи (ТОВ “Зовнітрансгаз”, ДП “Петрол”, ПМП “Петрол-ФОРВАРДІНГ” та ПП “Армада-Плюс”) на протязі 2012-2013 років ввезено на територію держави нафтопродуктів на суму 25 мільярдів гривень для їх переробки , як давальніцької сировини, та подалі “реекспорт” за кордон.

Фактично продукція була реалізована на території держави без митного оформлення та сплата податків и зборів, від чого бюджет Втрата біля 7 мільярдів гривень.

З метою прикриття злочинної ДІЯЛЬНОСТІ Було Створено ряд фіктивних підприємств, які за підробленими документами реалізовували нафтопродукти на території без сплати податків легально оптовим постачальником пального.

Відкрито 11 кримінальних проваджень в Автономній Республіці Крим, Київській, Харківській, Одеській, Черкаській, Кіровоградській, Хмельницькій, Луганській, Рівненській областях та місті Києві.

Під час обшуків вилучено 13 тисяч тонн нафтопродуктів, бухгалтерські документи та комп’ютерна техніка. Проводиться ревізія залишків на Одеський НПЗ.

Крім цього, у місті Києві відкрите кримінальне провадження за фактом нанесення групі компаній “СЄПЕК” збитків НАК “Нафтогаз” на суму 1 мільярд 600 мільйонів гривень.

У теперішній час на території держави проводяться слідчі дії, вживаються заходи відносно встановлення шляхів легалізації коштів, отриманий від незаконної реалізації пального.