Арсен Аваков: Допоможемо врятувати життя Даші Білецької з Рівного!

Міністр внутрішніх справ взяв участь в благодійному аукціоні ФБ-групи «Благодійне Рівне», в рамках якого можна придбати лот – право на зустріч з одним з відомих людей країни. Всі кошти, отримані в ході аукціону, підуть на лікування 7-річної Даші Білецької.

З перших днів життя у маленької Дарини виявили ВІЛ-інфекцію і вона потребує пожиттєвого лікування. Інфікована біологічна мати покинула дитину відразу після народження, вихованням займається прийомна мама.

Для діагностики та лікування в сучасній клініці в Польщі, потрібно мінімум 70 тисяч гривень.

В рамках благодійного аукціону «Дари Даші» ви можете придбати право на зустріч і спілкування за чашкою кави з відомими людьми, які виявили бажання брати участь в акції. З умовами покупки лота можна ознайомитися на офіційній сторінці благодійного аукціону Фейсбук-групи «Благодійне Рівне».

«Беру участь в благодійному аукціоні. Дівчинка мужньо бореться за життя. Допоможемо їй і її прийомній матері!»- сказав Арсен Аваков.

Довідка:

Проект «Благодійне Рівне» офіційно створений в 2016 році, проте проводити аукціони активісти почали ще в 2014 році.

Раніше учасники проекту збирали кошти для допомоги армії, потім поступово почали збирати кошти для фонду «Скарбниця надії», який займається онкохворими дітьми. Відзначимо, що всі бажаючі можуть приєднатися до аукціону: стати лотом, надати свої вироби, послуги або сертифікати.