Арсен Аваков: Допомога друзям в боротьбі зі стихією. 18 липня протипожежний літак АН-32П ДСНС України приземлився в аеропорту Тіват Чорногорії

З минулого тижня в регіоні поблизу м. Тіват, на півдні Чорногорії не вщухають масштабні пожежі. Авіація ДСНС України надає допомогу в гасінні лісових пожеж.

В результаті тривалої спеки, сильних поривів вітру та відсутності дощів вогонь швидко поширюється. Крім прибережних міст Герцег-Нові і Тіват, які в найбільшій небезпеці, пожежі охопили околиці столиці Подгориці і міста Нікшич. У зв’язку з цим, Урядом Чорногорії був направлений запит про допомогу і, відповідно до Угоди про співробітництво в галузі захисту від природних та інших катастроф між Урядом України та Урядом Чорногорії (від 16 листопада 2016 № тисячу сімсот сорок вісім-VIII), прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом було прийнято рішення про залучення авіації ДСНС для надання необхідної допомоги.

Глава МВС повідомив, що в 21-50 18 липня пожежний літак АН-32П Держслужби України з надзвичайних ситуацій прибув в місто Тіват для надання допомоги в гасінні масштабних лісових пожеж, що вирують на території країни.

Робота авіації здійснюється поблизу м. Тіват, на півдні Чорногорії з 7:00 ранку за київським часом. За останніми даними літаком ДСНС здійснено 4 скидання, а це 32 тонни води.