Арсен Аваков: До прийняття відповідних законодавчих актів поліція не буде штрафувати власників нерозмитнених авто

Після внесення розроблених у співпраці з парламентарями змін до законодавства, власники автомобілів на європейських номерах зможуть законним шляхом і  розмитнити і перереєструвати авто. До прийняття нових законів, поліція штрафувати не буде.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 20 грудня, на нараді за участю прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, міністра інфраструктури Владислава Криклія, голови громадської організації «Автоєвросила» Олега Ярошевича та представників поліції.

Учасники громадської організації «Автоєвросила» влаштували акцію під стінами уряду з проханням розглянути два законопроекти:

Проект Закону №2342 від 29.10.2019 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощення умов ввезення на митну територію України транспортних засобів та приведення умов оподаткування до загального режиму акцизних зборів Європейського Союзу»;

Проект Закону №2345 від 30.10.2019 «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового призупинення застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України.

Кабінет міністрів пообіцяв розглянути ці два законопроекти на першому засіданні 2020 року – 14 січня. Після засідання уряду це питання протягом місяця повинно бути врегульовано у Верховній Раді.