Арсен Аваков: До кінця року 569 сімей нацгвардійців отримають житло

Про це сьогодні, 7 грудня, під час розширеного засідання військової ради Національної гвардії України повідомив міністр внутрішніх справ.

«Наступний рік буде складним для нашої держави. Нас очікують виклики, пов’язані з виборчим процесом. Одна з головних задач Нацгвардії – забезпечити стабільність усередині країни. Для цього нам потрібні компетентні чесні офіцери та особовий склад, і їх потрібно мотивувати», – сказав Арсен Аваков.

Глава МВС підкреслив, що в бюджеті на 2019 рік держава визначило основні напрямки – соціальне забезпечення військовослужбовців Збройних сил, Національної гвардії і поліцейських.

«Вже з 1 січня 2019 зарплати гвардійців будуть підвищені в середньому на 30%, а до кінця поточного року 569 сімей гвардійців отримають житло», – сказав Арсен Аваков.

Нагадаємо, що раніше Арсен Аваков розповів, що в 2019 році почне діяти велика мотиваційна програма для поліцейських і рятувальників. В рамках, якої заробітна плата правоохоронців буде підвищена на 30% і запрацює програма фінансового лізингу.