Арсен Аваков: До 18 вересня в Нову поліцію Прикарпаття будуть відібрано 200 кандидатів

Сьогодні в приміщенні Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. І. Франка офіційно відкрився пункт прийому анкет в нову патрульну поліцію.

В урочистій церемонії взяли участь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, начальник управління патрульної поліції в м. Києві Олександр Фацевич, керівництво ГУМВС України в Івано-Франківській області та представники органів місцевої влади.

«По всій країні йде реформа МВС. Нова поліція вже працює в Одесі і Львові. Ми отримали підтримку громадськості. Сьогодні починається конкурсний відбір в нову поліцію Івано-Франківська. До 18 вересня буде відібрано 200 кандидатів. Уже в січні поліцейські вийдуть на вулиці міста», – підкреслив глава МВС України.

У свою чергу, Олександр Фацевич запросив всіх, хто хоче змінити правоохоронну систему свого міста на краще, подавати заявки в нову поліцію. До співробітників міліції він звернувся з пропозицією взяти участь у формуванні нової поліції Івано-Франківська.

Нагадаємо, що прийом анкет в підрозділ патрульної поліції Івано-Франківська триватиме з 3-го до 18-го вересня 2015 року.

 Під час урочистої церемонії з нагоди початку набору в Нову патрульну поліцію, Арсен Аваков вручив державні нагороди прикарпатським правоохоронцям, що виявили мужність і героїзм під час відряджень в зону проведення АТО.

За особисту мужність і високий професіоналізм, проявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України від 08.06.2015 медаллю «Захисник Вітчизни» нагороджені два співробітники батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Івано-Франківськ» та інспектор ДПС ДАІ в Івано-франківській області.