Арсен Аваков: До 16.00 20.12.2019 всі гральні заклади в Україні будуть закриті згідно з постановою КМУ

Кабінет міністрів прийняв відповідну постанову. Про це сьогодні, 20 грудня, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час селекторної наради.

Постанова Кабінету міністрів вже опублікована і набула чинності. Документ полягає в наступному – скасувати деякі положення наказу Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Міністерства фінансів від 12 грудня 2012 року в частині діяльності розповсюджувачів лотерей. На Національну поліцію і фіскальну службу покладено вжити відповідні заходи.

Глава відомства зазначив, що питання діяльності ігрових закладів повинно регулюватися спеціальним законом.

«Постанова Кабміну нам диктує, що всі ігрові клуби, лотереї і гральні заклади повинні бути закриті. Вимагаю від Нацполіціі до 16 години 20 грудня відповідно до постанови КМУ припинити функціонування гральних закладів», – звернувся до колег Арсен Аваков.

Глава Національної поліції Ігор Клименко зазначив, що поліція готова до виконання наказу.

Тільки минулої ночі правоохоронці припинили діяльність більше 150 різних об’єктів грального бізнесу, які вважалися незаконними. Загальна вартість вилученого грального устаткування становить близько 46 млн. гривень. Сьогодні вночі та в першій половині дня поліція припинила діяльність гральних закладів, які працювали незаконно. А після вступу в силу рішення Кабінету міністрів можливості використовувати свої електронні системи позбавляються і державні лотереї.

На нараді глави МВС з керівництвом Нацполіціі прийнято рішення про створення постійно діючих мобільних груп на місцях з числа співробітників слідства і Департаменту стратегічних розслідувань, які будуть виявляти і припиняти діяльність незаконного грального бізнесу.