Арсен Аваков: Дніпропетровськ. «Незважаючи на сніг і дощ …» 950 нових патрульних склали присягу!

Міністр внутрішніх справ України дав настанову новим поліцейським Дніпропетровська.

«Як у пісні -« Незважаючи на сніг і дощ … »   Сьогодні в 11.00 на фестивальному причалі в Дніпропетровську принесли присягу Україні нові патрульні поліцейські», – повідомив глава відомства.

Присягу українському народу принесли 950 поліцейських, які пройшли жорсткий відбір з 8123 кандидатів. Конкурс пройшли 974 особи, змогли закінчити навчання – 950. З них – 23% дівчини, 86% – з вищою освітою, кожен десятий – учасник АТО. Багато спортсменів (32 кмс, 5 майстрів спорту, 1 мсмк). 13% раніше служили в органах МВС (в основному в добровольчих батальйонах МВС «Дніпро-1» і «Січеслав»).

Очолив патрульну поліцію Дніпропетровська старший лейтенант поліції Богоніс Володимир Романович – в минулому бойовий офіцер з «Дніпро-1», що пройшов з полком все бойові випробування останнього часу …

«Він знає що значить служити Україні. Як знали і його 30 загиблих однополчан, які склали голову за Україну … », – сказав на церемонії міністр внутрішніх справ.

Дніпропетровськ – 9 місто в якому заробив Новий поліцейський патруль. Наступні – Івано-Франківськ (30 січня), Херсон (6 лютого), Вінниця (14 лютого), Чернігів (21 лютого), Кременчук (27 лютого). Потім – Черкаси, Полтава, Житомир, Чернівці, Рівне, Бориспіль, Запоріжжя, Тернопіль, Слов’янськ-Краматорськ, Кіровоград, Кривий Ріг, Сєверодонецьк-Лисичанськ-Рубіжне, Маріуполь і Суми.

Всього ж до травня 2016-го в штаті нової патрульної поліції країни працюватимуть шістнадцять тисяч нових поліцейських.

«Крок за кроком прийдемо до успіху, як любив казати старий Мао. А ми постараємося йти швидким кроком – і в створенні нових підрозділів і в переатестації колишніх співробітників. А новій Дніпровської поліції – сніжок – в добру путь!», – підкреслив Арсен Аваков.