Арсен Аваков: для успішної боротьби з пандемією кожен правоохоронець повинен бути забезпечений засобами індивідуального захисту

Кожен має маски і респіратори, засоби дезінфекції, спеціальні комбінезони. Якщо правоохоронці будуть захищені, то безпека кожного з нас буде в нормі. Про це заявив сьогодні, 25 березня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час брифінгу в МВС.

«На найближчі дні у нас є запас засобів захисту. Паралельно йде закупівля у вітчизняних, а також іноземних виробників. У нас спеціальний контракт з Китаєм і спеціальний транспорт. Вантаж літака , що недавно прилетів, в значній мірі складався з продукції, яку замовило МВС. Однак половину продукції, в тому числі й тести, ми віддали медикам. Тому що вони опинилися в більш складній ситуації. Найближчим часом ми плануємо поповнити запаси», – сказав Арсен Аваков.

Міністр підкреслив: критично важливо, щоб в країні були забезпечені захисними засобами медики, поліцейські, прикордонники і рятувальники.

«Коли у них буде все нормально, тоді безпека кожного з нас буде в нормі. Сьогодні непроста ситуація, але баланс ми тримаємо», – зазначив глава МВС.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України прийняв сьогодні на засіданні рішення – виділити МВС 140 млн. гривень з резервного фонду державного бюджету для забезпечення працівників засобами захисту під час карантину в Україні