Арсен Аваков: Дякую за службу екіпаж “Легіон 311” патрульної поліції Дніпра!

Сьогодні, 1 березня, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков нагородив нагрудними знаками МВС «За відвагу в службі» патрульних поліцейських Сергія Міняйло і Олега Предвічного, які врятували трьох дорослих та 13-річного хлопчика.

Вчора вранці в Дніпрі троє чоловіків разом з дитиною вирішили прогулятися по льоду і провалилися у воду. Їм на допомогу прийшов екіпаж патрульної поліції з позивним «Легіон 311», у складі якого – лейтенант поліції Сергій Міняйло і капрал Олег Предвічний.

Арсен Аваков подякував правоохоронцям за професіоналізм та відвагу.

“З гордістю вручив нагороди МВС лейтенанту Нацполіції Сергію Міняйло і капралу Олегу Предвічному, які ризикуючи своїм життям врятували трьох дорослих та дитину з ополонки на Дніпрі. Тільки героїзм і відвага наших хлопців запобігли трагедії!” – підкреслив глава МВС.

 

 

У свою чергу заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко зазначив, що така гідна робота поліцейських є результатом реформи патрульної поліції, проведена в 2015 році.

«Ми взяли людей, які ніколи не працювали в поліції, а зараз, ризикуючи своїм життям, вони готові рятувати інших», – сказав він.

Патрульний Сергій Міняйло розповів, що в той момент не думав про себе, мета була одна – допомогти людям. Його колега Олег Предвічний додав, що, незважаючи на небезпеку, намагалися діяти виважено: «Ми розуміли – якщо теж опинимося в воді, ні нам, ні тим людям ніхто не допоможе. Саме тому ніякої паніки не було».

Наказом Голови Нацполіції Ігоря Клименка патрульні поліцейські отримають премію.