Арсен Аваков: Дякую за роки спільної роботи кожному офіцеру, рядовому і службовцю! Пишаюся нашою командою!

Сьогодні, 14 липня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков нагородив 84 співробітників системи МВС орденами, медалями, відомчими відзнаками, правоохоронцям присвоєно почесні звання. Глава відомства привітав присутніх з нагородами та подякував усій великій команді працівників системи МВС за службу.

«Шановні друзі, офіцери, сержанти, службовці, від імені держави Україна маю честь вручити державні нагороди вам — кращим з кращих. Дякую, що кожен день виконуєте свої обов’язки так, щоб кожен українець відчував себе в спокої і захищеним, щоб в країні виконувався Закон. Сподіваюся, вам є чим пишатися, тому що сьогодні тут зібралися кращі. А у нас в Міністерстві внутрішніх справ працює близько 350 тис. офіцерів і службовців. Пишаюся нашим колективом, пишаюся нашим професіоналізмом! Бажаю надалі успіхів», – сказав Арсен Аваков.

Глава МВС вручив орден «Богдана Хмельницького III ступеня» посмертно нацгвардійцю Олександру Павлюку. Нагороду отримав син загиблого Микола.

«Олександр був гідною людиною і офіцером. Слава загиблим Героям», – зазначив Арсен Аваков.Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих правоохоронців, які віддали своє життя за цілісність і суверенітет України.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий зазначив, що МВС — потужна система, в якій працюють справжні професіонали.

«Я вдячний кожному з вас. Тим, хто був поруч у найважчі часи для нашої країни, і забезпечували правопорядок. Це свідчить про те, що МВС — потужна система. Дякую всім присутнім тут і тим, хто несе службу. Я щиро вдячний капітану нашої багатотисячної команди, Арсену Авакову. Ми бачили все, що було створено і втілювалося в життя, відчуваємо вашу постійну турботу і занепокоєння заради того, щоб наша система була дійсно професійною», — зазначив Сергій Яровий.Голова Національної поліції України Ігор Клименко привітав правоохоронців з нагородами та подякував керівництву держави та міністру внутрішніх справ Арсену Авакову за оцінку спільної роботи всіх підрозділів Міністерства внутрішніх справ.

«Бажаю вам сил, бадьорості, мотивації та натхнення працювати на благо нашої держави. Всіх вітаю. Слава Україні!» – сказав Ігор Клименко.Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін сказав, що кожен працівник системи МВС гідний нагороди, тому що кожен з них захищає цілісність нашої держави і приходить на допомогу людям.

«Вже восьмий рік поспіль триває війна, яку проти України розв’язала  Російська Федерація. На жаль, наш народ платить дуже високу ціну – десятки тисяч загиблих і поранених, майже два мільйони тимчасово переміщених осіб, тисячі гектарів території, забрудненої вибухонебезпечними предметами, діти-сироти. Але саме завдяки таким людям як ви, які щодня вносять внесок у розвиток нашої держави, захист її суверенітету, нам все вдасться, і ми обов’язково переможемо», — зазначив Микола Чечоткін.

Командувач Національної гвардії України Микола Балан привітав усіх з високими відзнаками та побажав миру, добра та подальших звершень:

“Будь-яка державна нагорода-це подяка держави, її керівників своєму солдату і співробітнику. Але це і певний обов’язок нагороджених по виконанню своїх службових обов’язків і бойових завдань. Бажаю всім Вам завжди повертатися додому живими і неушкодженими».Медаль «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» II ступеня отримав радник міністра внутрішніх справ Володимир Філенко. До речі, він був одним з тих, хто писав Конституцію України.«Більше семи років тому Арсен Аваков прийняв МВС розваленим і неорганізованим. За ці роки ми реформували Національну поліцію, маємо якісно нову Державну прикордонну службу і Нацгвардію, найпотужніше оснащення ДСНС, нову зброю, вертольоти, а головне — нове покоління працівників, які є надійною опорою МВС і держави в цілому. Дякую!», – підсумував Володимир Філенко.