Арсен Аваков: Дякуємо французьким партнерам за сприяння розвитку авіаційної системи безпеки України

Сьогодні, 2 квітня, від імені Уряду за сприяння створенню та розвитку авіаційної системи безпеки України міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вручив почесні грамоти Надзвичайному і Повноважному Послу Франції в Україні Ізабель Дюмон, представникам Посольства і компанії Airbus Helicopters.

«Представники Airbus і посольства Франції в Україні – хороші друзі і надійні партнери МВС. Підтримка, яку ми заручилися на шляху розвитку авіаційної системи безпеки – неоціненна. Дякую за плідну співпрацю! Є подальші плани», – сказав Арсен Аваков.

Нагадаємо, що 14.07.2018 Україна і Франція підписали угоду, в рамках якого вертолітний парк МВС поповниться 55 надсучасними вертольотами Airbus. Основними завданнями вертолітних підрозділів МВС стануть: порятунок людей і громадський порядок, антитерористичні і спеціальні місії, охорона державного кордону і безпеку на дорогах. На територію України вже прибуло три гелікоптера. Крім того, компанія «Airbus Helicopters» надає підтримку Україні в підготовці кадрів і технічному обслуговуванні.