Арсен Аваков: Держслужба з надзвичайних ситуацій має бути спроможною реагувати на всі можливі виклики

Сьогодні, 3 листопада, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков передав підрозділу Державної служби з надзвичайних ситуацій Чернівецької області 4 нових пожежних автомобілі, загальною вартістю 20 млн. грн. У робочій поїздці в Чернівецьку область Арсена Авакова супроводжували глава фракції Народного Фронту в Парламенті Максим Бурбак і глава партії НФ Арсеній Яценюк.

«Матеріально-технічне забезпечення підрозділів системи МВС – один з головних напрямків нашої роботи. Держслужба з надзвичайних ситуацій повинна спроможною реагувати на всі можливі виклики. Сьогодні ми передаємо ще 4 автомобілі, укомплектованих аварійно-рятувальним обладнанням та потужним водяним насосом. Можливості цистерни і її ємність збільшені вдвічі. Є підігрів для води, що дозволяє використовувати її взимку, а витрата палива в два рази менше, ніж в старих моделях», – повідомив Арсен Аваков.

Відзначимо, що нові авто, які отримали підрозділ ДСНС Буковини – вітчизняного виробництва, орієнтовна вартість однієї машини близько п’яти мільйонів гривень.