Арсен Аваков: Через два тижні починаємо розчищення «авгієвих стаєнь» незаконного грального бізнесу

Міністр внутрішніх справ оприлюднив три категорії фірм-операторів лотерей в Україні. Компанії, кінцевим бенефіціаром яких є країна-агресор, підлягав закриттю згідно із санкціями РНБО України, повідомив глава МВС. Це ОАТ  М.С.Л. і ПАТ «Патріот».

Ряд українських операторів, які не пройшли експертизу МВС також повинні припинити роботу.

«За рішенням експертів Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС компанії« Лото»,«Мережа», «В Мережі»,«Олімпійське лото»,«Дрім -лото»,«Золотий тріумф »,«Фаворит»,«Фурор» , «Спорт-ліга» та ряд інших, що діють поза законом, підлягають закриттю», – зазначив міністр.

ПАТ «Державний ощадний банк України» та підприємство «Українська Національна лотерея» мають відповідні перехідні листи Мінфіну, за фактом закінчення терміну раніше виданих ліцензій, зобов’язані у двотижневий термін подати в органи поліції перелік пунктів своєї мережі, як власної, так і діючої за договором. Паралельно необхідно подати до Податкової адміністрації інформацію з обліку податків.

«Розчищення авгієвих стаєнь починається нами через два тижні – вже вкотре. Прохання всім легальним операторам підготувати дозвільні та податкові документи. Іншим – припинити діяльність. Дуже розраховую на підтримку законодавчої влади в боротьбі з гральним бізнесом. Допоможіть навести порядок і залучити гроші в бюджет!», – підкреслив Арсен Аваков.