Арсен Аваков: Чеботар домігся вигнання ЄДАПС з МВС, але дав себе спровокувати

Екс-заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар дав себе спровокувати, і замість того, щоб відкритися суспільству, піддався емоціям. Створилася ситуація неприпустима, що заважає роботі.

Так відставку свого колишнього заступника прокоментував в інтерв’ю «ЛигеБизнесИнформ»  глава правоохоронного відомства Арсен Аваков.

«Чоботар. Створений міф, яким із задоволенням крутять і сумлінно помиляються люди, і покидьки з журналістики. Чому я прийняв його відставку? Знову-таки, не тому, що багато було наговорено в процесі, а тому, що він дозволив себе спровокувати і втягнути в скандал з журналістами», – зазначив міністр.

Арсен Аваков нагадав, що Чеботар керував всім люстраційним процесом в міністерстві, більш того, домігся ліквідації всім добре відомого ЄДАПС.

«У тому числі його руками вчинено дію під назвою” ЄДАПС геть із МВС “. Я підкреслю: цей ЄДАПС тут був при всіх міністрах – демократичних і недемократичних. Завжди йому продовжували контракт. Не продовжив йому контракт тільки я, в тому числі зусиллями Сергія Чеботаря. Це його плюс – хочете ви цього чи ні. І те, що Чеботар – публічний ворог ЄДАПС і пана Грицака, – це факт. І те, що за низкою публікацій і пропагандою цих публікацій – не стверджую, що за всіма – стоїть цей пан, для мене – це очевидний факт», – заявив Аваков.

Міністр зазначив також, що Чеботар – займався постачанням МВС. «Візьміть бензин, та й будь-який тендер – всі ціни у нас завжди були нижче, ніж в інших відомствах. Були є і. Подивіться СБУ, Міноборони … Це, зрозуміло, завжди предмет окремого скандалу. Крім того, з самого початку війни добровольчі батальйони МВС завжди були краще одягнені, оснащені і нагодовані, ніж всі інші підрозділи. Це все робота нашого постачальницького корпусу, в тому числі Чеботаря.

Це я про плюси Чеботар говорить. Мінуси його очевидні – він не вміє працювати з пресою, він дозволив себе спровокувати, набрав негатив і прийняв рішення піти у відставку. І щоб не повертатися до єресі навколо – він не призначений радником міністра, його на місці не змінив його племінник і так далі », – резюмував міністр.