Арсен Аваков: Бюджет системи МВС на 2017 рік – це бюджет розвитку і прогресу

Про це міністр внутрішніх справ повідомив під час робочої поїздки в Донецьку область.

За його словами, для Державної служби України з надзвичайних ситуацій бюджет 2017 року стане перспективним. Грошове забезпечення ДСНС на 2017 рік передбачено в сумі витрат 3878,8 млн. грн., що на 1431,5 млн. грн. більше, ніж в минулому році.

«На 80% підвищитися заробітна плати у працівників ДСНС, також бюджет закладені 600 млн. грн. на нову техніку. Зазначені кошти дозволять у 2017 році підвищити мінімальний рівень грошового забезпечення для 48 тис. співробітників служби цивільного захисту з 3100 до 5000 грн.», – зазначив Арсен Аваков.

У свою чергу, Державна міграційна служба, Національна гвардія і Державна прикордонна служба отримали бюджет для розвитку і зростання.

«Міграційна служба виконуватиме ключове завдання наступного року – забезпечення індивідуальних видачі ID-карт, які прийдуть на заміну старих паспортів. На чіп документа буде записуватися цифровий підпис громадянина і вся необхідна інформація», – повідомив глава відомства.

На думку міністра внутрішніх справ, рівень фінансування на 2017 допоможе підвищити мотивацію працівників, поліпшити професійне розвиток, а також завершити розпочаті проекти: реформування Сервісних центрів, ДСНС, Нацполіції, прикордонної і міграційної служби. Щоб забезпечити зростання заробітної плати для перепідготовлених офіцерів Національної поліції України необхідно додаткове фінансування – в розмірі 3 млрд. гривень.

«По всій системі МВС, а це близько 360 осіб тисяч, ми маємо задовільний бюджет на 2017 рік, але деякі відомства вимагають додаткового фінансування. Від того, який розвиток матиме бюджетний рік, ми зможемо коригувати фінансування роботи цих органів», – додав Арсен Аваков.