Арсен Аваков: «Breaking point». Триразовий володар «Оскара» зробив фільм про Україну

Арсен Аваков презентував допрем’єрний показ документального фільму «Breaking point». «Війна за демократію в Україні». Фільм зняв відомий американський режисер Марк Джонатан Гарріс, який має три вищі нагороди американської кіноакадемії.

«Арсеній Яценюк сьогодні вночі у своєму ФБ поділився враженнями від стрічки Марка Джонатана Харріса «Breaking point». Друга назва фільму – «Війна за демократію в Україні». На допрем’єрний показ фільму у Вашингтоні Яценюка запросили як безпосереднього учасника і творця тих доленосних подій, та як воїна на цій війні – війни з ворогом, війни за оновлену Україну», — зазначив Аваков.

«Breaking point». Вражаюча робота американського режисера, триразового володаря «Оскара» Марка Джонатана Гарріса. Приголомшливий документальний фільм про українську націю, український народ. Про те, як ми боремося за нашу незалежність, за нашу землю і наше майбутнє. Український народ і наша країна заслуговують кращого майбутнього. Вважаю, що цей фільм захоплюватиме глядачів у всьому світі. Тому що він – про правду, а правда – найбільша цінність», — процитував Арсенія Яценюка глава МВС Арсен Аваков .