Арсен Аваков: Боятися треба всім, хто краде

Про це Арсен Аваков заявив в інтерв’ю телеканалу «Україна» . Підводячи підсумки розширеної колегії МВС, міністр внутрішніх справ України зазначив, що найближчим часом очікується підвищення зарплат слідчим, а також створення груп оперативного реагування на виявлення корупції в органах державної влади.

Арсен Аваков зазначив, що за розпорядженням Прем’єр-міністра, в МВС будуть створені спеціальні групи – «летючі бригади». Завдання груп ця – в с координацією Генпрокуратури і Служба безпеки України виявляти корупційні правопорушення. Крім того, такі перевірки будуть сприяти посиленню кадрового керівництва в регіонах. До складу цих бригад увійдуть високомотивовані слідчі.

– Це слідчі з хорошою системою оплати, які будуть думати про те, щоб відпрацювати свої гроші, які їм платить держава. Ми створюємо нову поліцію, починаючи з патрульної служби, служби дільничних, прибираємо з поля ДАІ, прибираємо репресивний апарат ГУБОЗу. Але паралельно, змінюючи структуру, ми збільшуємо зарплати. Ми домовилися з Прем’єр-міністром, що це буде відбуватися в рамках існуючого бюджету.

Крім того, Арсен Аваков заявив, що, боротьба з корупцією в органах державної влади триває. Ведеться розслідування і в Міністерстві сільського господарства, Міністерство екології та Фінансова інспекції, а також в Державному фіскальної службі.

– Сидіти і боятися варто недобросовісним чиновникам. Ті, хто сумлінно працює, може розраховувати на лояльність і адекватність перевіряючих.  Принаймні, з нашого боку – зазначив Арсен Аваков.