Арсен Аваков: Бійці «Торнадо» повністю виконують команди МВС

Бійці «Торнадо» повністю виконують команди МВС і підкоряються військовій дисципліні.

Це підтвердила комісія, до складу якої увійшли два заступники глави МВС. 18 червня вночі члени комісії прибули в розташування підрозділу.

«Ще вчора в .о. командира «Торнадо» Микола Цукур чітко і ясно заявив, що підрозділ виконує всі накази міністра МВС і знаходиться в повному управлінні і в складі сил АТО. Інспекційна група на чолі з двома зам. міністрами – генералами Яровим і Руденко, яка прибула сьогодні на місце – це повністю підтвердила», – підкреслив Арсен Аваков.

За його словами, очищення міліції і спецпідрозділів МВС триває. Суд заарештував сімох міліціонерів на чолі з командиром роти по тяжким звинуваченням. У зв’язку з цим було прийнято рішення розформувати роту «Торнадо» та переатестувати її особовий склад.

«Гідні бійці, чесно виконували свій обов’язок – ті, хто героїчно проявив себе під Іловайськ, Станиці Луганській – нестимуть службу далі – пройшовши переатестацію, і будучи зараховані в інший підрозділ», – зазначив міністр внутрішніх справ.

Він також підкреслив, що в особистій розмові з в. о. командира роти були з’ясовані всі обставини події конфлікту. Командир спецпідрозділу підкреслив, що бійці роти «Торнадо» повністю виконують всі команди МВС і підкоряються військовій дисципліні.

«У розташуванні підрозділу зараз працює міністерська комісія, якій спільно з офіцерами роти поставлена задача: якнайшвидше прийняти всі необхідні рішення і висновки, а також дати можливість чесним бійцям виконувати головне завдання воїна сьогодні – берегти Україну від ворога», – заявив Арсен Аваков.