Арсен Аваков: Бійці Нацгвардії отримають найкраще озброєння

Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову і секретарю РНБО Олександра Турчинова продемонстрували, як проходить відбір і підготовка особового складу Нацгвардії. Показові навчання військовій частині 3018 пройшли на базі навчального центру НГУ.

«Ми продовжуємо створювати нові навчальні центри та полігони по всій країні. Всі бажаючі будуть проходити жорсткий конкурсний відбір. Бойова мобільна бригада повинна бути готова дати відсіч знищити бойову групу, яким би зброєю вони не мали», – зазначив Олександр Турчинов.

Бригада оперативного призначення на кілька тисяч чоловік створюється згідно з концепцією розвитку Нацгвардії. До лав спецпідрозділу будуть набиратися контрактники, які пройшли АТО, брали участь в миротворчих місіях ООН і мають бойовий досвід. Для бійців передбачається підвищене грошове утримання – від 7 тисяч гривень.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зазначив, що бійці спецназу «вже сьогодні можуть працювати проти ворога». У них для цього є краще озброєння. Крім того, в розпорядженні спецназівців будуть вертольоти і літаки для того, щоб швидше потрапити в потрібне місце.