Арсен Аваков: Без тотального перезавантаження судової системи та прокуратури нічого не вийде!

Міністр внутрішніх справ констатував необхідність повного перезавантаження прокуратури та судової системи України, без якої реформа правоохоронної системи не буде ефективною.

«Я хочу констатувати одну річ – скільки б ми не змінювали поліцейську систему, без повної тотального перезавантаження судової системи нічого не вийде. Без повної тотального перезавантаження Генеральної прокуратури і (системи) прокуратури в цілому нічого не вийде. Саме в цьому і полягають головні ризики системи безпеки країни», – заявив міністр.

«Якщо ми ці дві речі не поміняємо, дуже скоро молоді нові поліцейські зіткнутися з цинічною відсіччю (і це вже відбувається) судової та прокурорської системи, які їх навчають, як потрібно жити за старими правилами», – сказав Аваков.

За його словами, «поки у нас вистачає сил чинити опір, сподіваюся, їх вистачить далі».

«Це дуже важливий фактор, який недооцінюють», – відмітив Арсен Аваков.

 

Довідка:

«Київський Безпековий Форум» є щорічним міжнародним заходом, заснованим Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» в 2007 році. Станом на сьогоднішній день даний захід є майданчиком для переговорів і обміну досвідом з питань безпеки в європейському та Чорноморському регіонах.

Київський Безпековий Форум з безпеки проводиться за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні, Фонду Маршала та Королівського інституту міжнародних відносин «Chatham House» (Великобританія)