Арсен Аваков: аргументи захисту Марківа переконливі, докази – беззаперечні

Сьогодні, 23 жовтня, в Італійському апеляційному суді захист Віталія Марківа готується до виступу. Це вже четверте слухання у апеляційній справі українського гвардійця.

Підтримати Віталія на суді прийшла мама Оксана Максимчук, в Мілан також прибув міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Глава МВС заявив, що захист надасть переконливі аргументи невинуватості гвардійця Віталія Марківа, а ця справа – черговий прояв російської гібридної війни.

«Ми очікуємо, що докази захисту будуть переконливі. Аргументи, які ми представили у суді, переконують в тому, що наш солдат не винен. Я розраховую на те, що сьогоднішнє засідання буде доленосним і вже скоро за рішенням суду ми побачимо Віталія в Києві», – підкреслив Арсен Аваков.

Міністр також зазначив, що з боку Національної Федерації Італійської преси з’явилася заява про погрози з України адвокату сім’ї Роккеллі Алессандрі Баллеріні.

«Ці погрози з’явилися напередодні засідання суду, а звернення про них прозвучало публічно в усі вищі органи італійського правосуддя, за винятком прокуратури, в яку повинна була подати заяву потерпіла. Це ще одна складова гібридної атаки на Віталія і на справу, яка розглядається сьогодні в суді. Треба говорити по суті – Віталій не винен, він жертва гібридної війни Росії!» – заявив Арсен Аваков.

Варто відзначити, що незважаючи на дощ і карантин, до будівлі суду прийшла велика кількість українців, щоб підтримати Віталія Марківа.