Арсен Аваков: Антиукраїнська, антидержавна позиція телеканалу «Інтер» – скільки ще потрібно фактів і доказів?!

Політик звернувся до керівництва Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та Служби безпеки України з проханням дати належну правову оцінку численним фактам проросійської пропаганди в ефірі телеканалу «Інтер».

«Нацрада по телебаченню – де ви?! Або політична кон’юнктура і кланові інтереси так здавили вам горло, що забули, навіщо вас створили?»- підкреслив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ витребував від органів Служби безпеки України вивчити наявні докази і притягнути до відповідальності осіб, причетних до антидержавної діяльності.

Міністр внутрішніх справ розмістив на своїх ресурсах відеозапис програми телеканалу «Еспрессо» «ШустрLive» від 30.08.2016, з журналістським розслідуванням антиукраїнської діяльності колишнього шеф-редактора новин телеканалу «Інтер», громадянки РФ Марії Столярової.

«Шановні колеги – пауза затягнулася! – ваша пряма відповідальність відреагувати на оприлюднені факти! Ідеолог інформаційної політики «Інтер», громадянин Росії Шувалов повинен бути висланий з країни. Відносно Льовочкіна і його політичних вигодованців на російські гроші – необхідно неупереджене розслідування і публічне оголошення результатів! Терабайти наявних фактів неможливо підробити, як і неможливо заховати і замовкнути!» – вважає Арсен Аваков.

Довідка:

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення (Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення України) є конституційним органом, метою діяльності якого є контроль за виконанням закону України у сфері телерадіомовлення, а також здійснення регуляторних повноважень щодо аудіовізуальних ЗМІ.

Діяльність Нацради регулюється Законами України «Про Національну раду з питань телебачення і радіомовлення» та «Про телебачення і радіомовлення».

До складу Нацради входить вісім членів, в даний час призначено семеро: Верховною Радою України – Ольга Герасим’юк, Олександр Ільяшенко, Катерина Котенко, Олег Черниш, Президентом України – Юрій Артеменко, Сергій Костинский, Уляна Фещук.

Діяльність Нацради фінансується з Державного бюджету України. Нацрада з питань телебачення і радіомовлення підзвітний Верховній Раді України і Президенту України.