Арсен Аваков анонсував створення Народної Ради

В Україні буде створено Народну Рада з депутатів Верховної Ради, які не підтримують режим Януковича. Про це на харківському Евромайдані розповів народний депутат від «Батьківщини» Арсен Аваков.

За його словами, в Народну Раду увійдуть нардепи від трьох опозиційних фракцій (Батьківщина, Удар, Свобода), позафракційні, інші. «Це буде та Верховна Рада, яку буде визнавати Майдан, яку буде визнавати вся Україна, яка буде легітимна в очах людей. Зараз нас в цій Народній раді, потенційному більшості, близько 200-210 осіб, якщо 20 депутатів з того табору підуть, ми зможемо отримати більшість», – зазначив політик.

Арсен Аваков розповів, що опозиційні політики готують легітимний план виходу з політичної кризи. В рамках вирішення ситуації планується повернення до Конституції 2004 року, яка не дає президенту таких найширших повноважень, як Конституція 1996 року, яка діє на даний момент.

Після цього, зазначає нардеп, необхідно відправити у відставку уряд Азарова і сформувати перехідний коаліційний уряд. Слідом на порядку денному стоятимуть президентські вибори, а вже після їх проведення, вважає Арсен Аваков, необхідно буде проводити вибори до Верховної Ради.

«Ми повинні створити ситуацію, при якій існування нинішньої влади буде неможливо. Влада почне дробитися, в неї перестануть вірити свої ж апологети, і не забуваємо про ситуацію міжнародного тиску, режим санкцій вже введений», – підкреслив Арсен Аваков.