Арсен Аваков: Американських партнерів цікавить забезпечення прозорих і чесних виборів в Україні

Про це сьогодні, 11 лютого, заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час зустрічі з заступником помічника Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Джорджем Кентом.

«Під час зустрічі ми розглянули питання щодо цілої низки проектів, які спільно ведемо останні роки. Це проекти, які ми успішно реалізовували і в прикордонній службі, і в патрульної поліції, в підрозділах КОРД. Це успішні проекти, і ми раді, що тут наші оцінки збігаються. Радий, що знайшов розуміння і підтримку партнерів», – сказав Арсен Аваков.

Також Арсен Аваков додав, що американських партнерів цікавить забезпечення проведення прозорих і демократичних виборів в Україні.

«Ми обговорили дуже важливий процес, який цікавить американську сторону. Йдеться про забезпечення процесу чесних і прозорих виборів в Україні. І президентських, і парламентських. Американська сторона приділяє цьому велику увагу. І я запевнив наших колег – ми забезпечимо демократичні вибори», – сказав Арсен Аваков.

Довідка:

Джордж Кент (George Kent) – заступник помічника Державного секретаря США з питань Європи та Євразії. Дж. Кент прийшов на дипломатичну службу в 1992 році, працював у дипломатичних представництвах Штатів в Польщі, Таїланді і Узбекистані. Працював в Києві раніше, з 2004 по 2007 роки, тоді він був на посаді заступника керівника політичного відділу посольства. У 2014-2015 роках Джордж координував боротьбу з корупцією в європейському бюро Держдепартаменту, очолюючи розробку і просування інформаційної кампанії по боротьбі з корупцією по всій Європі і Євразії (тобто створення антикорупційних органів в Україні було його профільною діяльністю).