Арсен Аваков: 61 новосілля у співробітників НПУ Луганської області

Сьогодні, 7 квітня 2017 року, під час робочої поїздки в Луганську область міністр внутрішніх справ вручив співробітникам НПУ та їх сім’ям сертифікатів на житло в 6 містах області: Сєвєродонецьку, Лисичанську, Рубіжному, Попасному, Троїцькому і Щасті.

«Ми вручили 61 квартиру офіцерам поліції Луганської області. Для нас це дуже важливо: ми цінуємо все те, що ці люди зробили протягом трьох років тут – на Сході країни. Ми чітко розуміємо, якщо говоримо, що будуємо нову поліцію, що будуємо світле майбутнє – на цих людей можна покладатися. Тому, коли ми згадуємо про хороший соціальний пакет для поліцейських і про повагу до правоохоронців з боку держави і громадян, то ми повинні забезпечити умови його професійної діяльності на належному рівні. Для цього ми запросили сьогодні наших офіцерів разом із сім’ями та вручили їм сертифікати на житло», – повідомив глава МВС.

У 2016 році на придбання вторинного житла для Луганської області з держбюджету було виділено 18 млн. грн. На ці кошти МВС на конкурсній основі придбало 61 квартиру в шести містах області:

Сєвєродонецьк – 39 квартир (5 однокімнатних, 25 двокімнатних 9 трикімнатних);

Лисичанськ – 10 квартир (3 однокімнатних, 4 двокімнатних, 3 трикімнатних);

Рубіжне – 8 квартир (2 однокімнатних, 3 двокімнатних, 3 трикімнатних);

Попасна – 2 квартири (1 двокімнатний 1 трикімнатних);

Щастя – 1 двокімнатна;

смт. Троїцьке – 1 двокімнатна.

Квартири отримали співробітники Нацполіції, які стояли на черзі; ті, що мають трьох дітей та більше; співробітники, які отримали поранення в АТО, учасники бойових дій, матері-одиначки, батьки дітей-інвалідів, співробітники з числа тимчасово переміщених осіб.

«Нехай нове житло на мирній українській землі принесе спокій, затишок і щастя сім’ям наших співробітників! Дякую губернатору Луганської області Юрію Гарбузу, спасибі місцевим радам міста за допомогу і співпрацю! Дякую співробітникам НПУ Луганській області – за гідну службу та героїзм! Служити і захищати!» – зазначив Арсен Аваков.