Арсен Аваков: 55 нацгвардійців отримали сертифікати на житло

Вчора, 17 жовтня, сертифікати на отримання житла та ключі від нових квартир в с. Тарасівка Київської області отримали 55 сімей бійців Національної гвардії України.

В урочистій церемонії взяли участь Президент України Петро Порошенко, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, командувач Національної гвардії України Юрій Аллєров, глава Держслужби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, глава прикордонної служби Віктор Назаренко.

Поліпшення соціальних гарантій нацгвардійців є одним з найважливіших пріоритетів Міністерства внутрішніх справ.

У 2017 році військовослужбовці Національної гвардії України отримають майже 500 квартир, для цього в державному бюджеті закладено 200 мільйонів гривень.

За підсумками минулого року, військовослужбовці Національної гвардії отримали 318 квартир. У 2016 році на житло гвардійців держава виділила майже 122 млн. грн. Зараз триває будівництво об’єктів житлового призначення на 374 квартири: в Харкові, Хмельницькому, Вінниці, Дніпрі, Львові, Одесі та Київській області.

Президент зазначив, що поліпшити ситуацію з матеріальним забезпеченням військовослужбовців може прийняття закону про спецконфіскації.

«Ми разом з Міністерством внутрішніх справ, урядом, зараз шукаємо шляхи для того, щоб прискорити вирішення житлових проблем захисників Вітчизни. Тому, вкрай важливо прийняти закон про спецконфіскації. Я думаю, що в цьому є велика історична справедливість, коли на кошти, вкрадені злочинцями з «кишені народу», з бюджету держави буде укріплена обороноздатність держави і побудовані квартири для військовослужбовців та нацгвардійців», – додав глава держави.