Арсен Аваков: 50 сімей поліцейських отримали нове житло на Полтавщині. Підтримуємо професіоналів, забезпечуємо перспективу

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов і міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручили сьогодні сертифікати і ключі від квартир сім’ям співробітників поліції Полтавщини.

Квартири в новобудові в Горішніх Плавнях (Комсомольськ) отримали бійці батальйону «Полтава» та співробітники територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Полтавській області, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

«Безпека наших громадян – головне завдання нової української поліції, яка крок за кроком впевнено зміцнює свої позиції. Упевнений, що і технічне забезпечення поліцейських, і рішення їх соціально-побутових питань, а сьогодні багато сімей отримають ключі від нових квартир – все це зміцнює безпеку нашої держави», – сказав Олександр Турчинов

Міністр внутрішніх справ України зазначив, що в бюджеті країни окремим пунктом закладені кошти на будівництво житла для поліцейських, гвардійців, прикордонників, рятувальників і військовослужбовців.

«50 квартир отримали родини поліцейських Полтавщини. Ми підтримуємо професіоналів – і таким чином працюємо на перспективу. Адже добробут поліцейського – це основа чесної служби», – підкреслив Арсен Аваков.

На урочистій церемонії міністр внутрішніх справ також вручив відомчі нагороди та цінні подарунки кращим співробітникам ГУНП в Полтавській області.