Арсен Аваков: 290 американських десантників прибудуть 20 квітня у Львівську область для спільних навчань з бійцями НГУ

Саме тут, згідно домовленостей з Держдепартаментом США, пройдуть тривалі спільні навчання-тренінги 173 повітряно-десантної бригади армії США і бойових підрозділів Нацгвардії. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

– Домовленість про спільні навчання військових була досягнута під час переговорів президента України Порошенко і віце-президента США Байдена. Дякую Вікторії Нуланд, зам держсекретарю США і працівникам посольства США в Україні – без їх енергійності настільки важливий і складний процес підготовки тренінгів був би неможливий, – зазначив міністр. – В Кабміні і Нацгвардії ми закінчили підготовчі роботи.

За словами Арсена Авакова, тренінги будуть проходити за участю 900 бійців Нацгвардії.

– Три потоки по 300 нацгвардійців. Три потоки по 8 тижнів. Потім спільні навчання. У навчаннях братимуть участь такі відомі підрозділи Нацгвардії, як – Азов, Батальйон ім. Кульчицького, Ягуар, Омега і інші частини з Києва, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Львова, Івано-Франківська та Вінниці. По закінченню навчань в розпорядженні підрозділів Нацгвардії, які пройшли навчання, американські партнери нададуть спеціальну амуніцію і засоби зв’язку, – зазначив Арсен Аваков.