Арсен Аваков: 18-ий сервісний центр МВС запрацював в Білій Церкві. Єдиний високий стандарт для всіх!

Сьогодні, 30 травня 2017 року, в Білій Церкві відкрито новий Сервісний центр МВС, який замінив колишній МРЕВ. У Київській області це вже другий сервісний центр сучасного зразка. Крім цього, в тих населених пунктах області, де немає стаціонарних центрів, послуги МВС надає мобільний сервісний центр МВС.

Незалежно від місця реєстрації тут можна швидко і комфортно замінити та отримати водійське посвідчення, зареєструвати і перереєструвати авто, отримати довідку про відсутність судимості, а також інші послуги сервісних центрів МВС.

Єдина концепція для всіх Сервісних центрів МВС – це прозорий офіс, моніторинг якості надання послуг, сучасні технології і клієнтоорієнтований персонал.

«Нікому не потрібні розмови про реформи, всім потрібен результат. І коли громадянин, який прийде в Сервісний центр, отримає сервіс за короткий час – це результат. Це, то для чого ми робимо реформи! Ми хочемо закріпити цю реформу і дуже швидко її закінчити. Далі будемо посилювати бюрократичні процедури, щоб все було зовсім і функціонувало як злагоджений механізм, а у громадян не було ніяких питань. Зручність і якість – пріоритети нашої реформи!», – зазначив міністр внутрішніх справ.

Також, в новому Центрі сьогодні зареєстровані 15 нових електромобілів Mitsubishi Outlander PHEV з числа отриманих від корпорації «Mitsubishi Motors Corporation» за рахунок Кіотських квот для українського уряду.

«Впроваджуючи такий екологічний транспорт – понад 600 гібридних електроавтомобілів«Mitsubishi Outlander »PHEV, ми заощадимо 300 млн. грн. – тільки на паливі. Це суттєва підтримка для бюджету Нацполіції в умовах тотального дефіциту», – повідомив Арсен Аваков.

Відзначимо, в новому сервісному центрі МВС працює екзаменаційний клас для проходження тестування на право керування транспортними засобами. Іспити проходять в приміщенні з прозорими стінами, в класі встановлена система відеофіксації. Глава відомства ознайомився з екзаменаційним процесом і особисто переконався в «прозорості» і чесності процедури отримання водійських прав.

В СЦ передбачені умови для людей з особливими потребами, дитячий куточок і зона для читання – буккросинг. Також тут функціонує електронна черга та сучасна система комунікацій. Всі нові сервісні центри МВС обладнані відеокамерами спостереження, завдяки яким можна подивитися на сайті hsc.gov.ua завантаженість центру і проконтролювати його роботу.

10 адміністраторів фронт-офісу зможуть надавати до 150 послуг щодня. З вівторка по суботу, без обідніх перерв. Серед працівників 50% кадрів нові, які пройшли спеціальну програму стажування за підтримки Консультативної місії Європейського союзу EUAM Ukraine.

Сервісні центри МВС відкриті для комунікації з громадянами. Про порядок отримання послуг Сервісних центрів МВС завжди можна дізнатися на сайті Головного сервісного центру МВС України, подивитися відео-інструкції на каналі YouTube, а також проконсультуватися за телефоном (044) 290-18-99 або на офіційній сторінці головного сервісного центру МВС в Facebook.

«Плани у нас великі – до кінця року довести кількість Сервісних центрів МВС в Україні до 50, тому новини про відкриття нових будуть регулярними, як прогноз погоди», – підкреслила Арсен Аваков.