Арсен Аваков: 17-ий Сервісний центр в Хмельницькому! Відкриваємо буккросинг

Сьогодні, 27 травня 2017 року, відкрився ще один новий Центр, він відповідає єдиній концепції Сервісних центрів МВС: відкритий простір і повний контроль якості обслуговування, повідомив міністр внутрішніх справ.

Центр надаватиме громадянам адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачу та обміну водійських посвідчень, а також видавати довідки про несудимість і надавати інші послуги сервісних центрів МВС. Заміна посвідчення займе близько 30 хвилин, а перереєстрація авто – 2 години.

«Крок за кроком ми рухаємося усією країною, змінюючи формат державного сервісу. Це єдина концепція, яка привчає людей до якісного надання послуг: відкриті офіси, сучасні технології, клієнтоорієнтований персонал, а також моніторинг роботи співробітників і зворотний зв’язок. У всіх сервісних центрах забезпечені комфортні умови для інвалідів, куточок для дітей, а для дорослих – книжкова полиця – буккросинг», – зазначив Арсен Аваков.

У новому Центрі громадян обслуговує 12 адміністраторів. Загалом, персонал зможе надавати до 180 послуг щодня, без обідніх перерв з вівторка по суботу; вихідні дні – понеділок і неділю. У віддалених від обласного центру куточках в Хмельницькій області, курсує мобільний сервісний центр МВС.

Візуальне оформлення центрів в Хмельницькій області створила український ілюстратор Ганна Сарвіра – співзасновник клубу ілюстраторів Pictoric, яка увійшла в експозицію 75-ти кращих ілюстраторів світу на «Bologna Children’s Book Fair 2017» («Ярмарок дитячої книги в Болоньї»).

«Багато хто бачить логотип сервісного центру – три зелених точки. Це не три зеленних точки – це три зеленних сигналу світлофора. Якщо, не дай Бог, у нас десь з’явитися червоний або жовтий світло або виникнуть якісь проблеми, то для цього у нас передбачена зворотний зв’язок. Я дуже хочу, щоб цим сервісом користувалися люди. Якщо тут в сервісних центрах проскакує корупційна складова або ви помітили незручності – ми закликаємо вас повідомляти про це. Я підкреслюю, що сервісні центри – більше не міліцейська структура і не поліцейська, це громадянська структура МВС – СЕРВІС. А сервіс повинен бути комфортним!», – повідомив міністр.

Зверніть увагу! Про порядок отримання послуг сервісних центрів МВС завжди можна дізнатися на сайті Головного сервісного центру МВС України, подивитися відеоінструкції на каналі YouTube, а також проконсультуватися по телефону (044) 290-18-99 або на офіційній сторінці головного Сервісного центру в Facebook.

Довідка

Буккроссинг – відпустка книг на свободу. Кожен бажаючий може залишити книгу в буккросинг – зоні або в громадському місці, щоб випадкова людина міг забрати книгу, прочитати і передати незнайомцю.

Буккроссинг виник в США 7 квітня 2001 року. Першим буккроссер став засновник сайту книжкових подорожей Рон Хорнбекер. Він залишив кілька книг з записками в громадських місцях. У записках Рон просив нових власників залишити відгук на сайті подорожей книги, а після прочитання передати книгу далі. Ідея сподобалася людям, і відразу ж отримала величезну популярність. Уже через рік «бібліотека подорожуючих книг» поповнювалася на 300 книг щодня. Сьогодні кількість буккроссерів і книг, які взяли участь у такому обміні, становить мільйони.