Арсен Аваков: 100-річчя Акту злуки УНР і ЗУНР – привід задуматися як не повторити помилки минулого

Сьогодні, 22 січня 2019 року, з нагоди святкування Дня Соборності України міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Харківської ОДА Юлія Світлична вшанували пам’ять героїв-борців за єдність України і поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку в Харкові.

Міністр внутрішніх справ наголосив, чому робоча поїздка до Харкова приурочена до історичної дати 100-річчя Соборності України:

«Сьогодні в України є нові виклики, в нашому суспільстві багато проблем, які потрібно вирішувати. Харків – місто, що межує з країною-агресором, і знаходиться зовсім близько до зони ООС. Саме сьогодні ми будемо працювати з Юлією Олександрівною (Світличною, главою ХОДА) з питань безпеки та розвитку Харкова», – сказав міністр.

Міністр внутрішніх справ наголосив, що суспільству потрібна сильна держава, для створення якого необхідно врахувати уроки і помилки минулого:

«100 років Акту злуки – хороший привід подумати про державність, про ту державності, яка потрібна людям. Нам потрібна сильна держава, орієнтована на якість життя людей. І для цього необхідно аналізувати помилки і уроки минулого. Дуже правильно сьогодні згадати, як не встояла Українська республіка в 20-их роках минулого століття і зрозуміти, як нам потрібно вести себе зараз, щоб вистояти», – сказав Арсен Аваков.