Арсен Аваков: 1 пляшка колекційного вина – 100 пар берців для ЗСУ

Арсен Аваков розпродає свою колекцію вин для покупки тактичного взуття для українських військових. Подробиці благодійної акції політик опублікував у своєму Телеграм-каналі.

«1 пляшка вина із колекції дозволила купити 100 пар берців для ЗСУ.
Перший експеримент відбувся добре. Тепер розраховую продати вино для тих самих цілей ще на кілька мільйонів гривень.
Вино з моєї невеликої колекції, в основному сформованої у далекому 2011 році (хтось звертав увагу на неї у моїй публічній декларації). Пити його потім із друзями було особливо ніколи. Ось і лежало вино в моїй Харківській квартирі в темній комірчині… поки не почалася війна… ракети… уламки… вибиті вибухом вікна та двері… але пляшки з вином, що зберігалися в глибині квартири, залишилися цілими. І я хочу, щоб ця колекція послужила для наближення Перемоги над мразями, що прийшли на нашу землю!

Французькі та італійські вина, куплені мною свого часу на аукціонах Лондона та Нью-Йорка, що пережили харківські бомбардування – продаю. Гроші витрачу на купівлю амуніції для ЗСУ.

Вино топових, переважно, марок за той час, що лежало в темряві, серйозно виросло в ринкових цінах. Розраховую виручити пристойну суму! На супутник, звичайно, не вистачить – але купуватиму берці для бійців – в одного закордонного виробника – міцні та надійні. На картинці – демісезонні, але купуватиму далі зимовий варіант. Попереду зима – зимові берці – бійцям це потрібно не менше байракторів.

Вино у мене різне – є дуже дорогі екземпляри – є простіше – у наступній публікації у найближчі пару днів запропоную конкретні лоти для тих, хто хоче допомогти, купивши це вино.
Всім, хто підтримає цю мою благодійну акцію – дякуємо заздалегідь. Вино віддам аам як подарунок. Гроші прийму як внесок на спеціальний рахунок або готівкою – потім внесу на рахунок.
Деталі у наступній публікації…
А поки – поки що наші бійці (вже в наших берцях) вийшли на кордони України в Харківській області! І це тішить найбільше!
Слава Україні!”