Американські експерти відзначили позитивну динаміку процесу реформування МВС

8 листопада 2016 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зустрівся з делегацією Американського ради з питань зовнішньої політики.

Учасники зустрічі обговорили ситуацію в зоні проведення АТО, дотримання сторонами Мінських домовленостей, стан реформування МВС, а також реабілітацію та інтеграцію в громадянське суспільство колишніх військовослужбовців.

За словами Арсена Авакова, українська сторона дотримувалася і надалі дотримуватиметься Мінських домовленостей.

«Для проведення виборів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, перш за все, необхідно домогтися стабільності – встановити мир і забезпечити безпеку місцевого населення», – додав глава МВС.

Американську делегацію на зустрічі представляли президент Американської ради з питань зовнішньої політики Герман Пірчнер, колишній міністр внутрішньої безпеки США Томас Рідж, а також член Американської Ради з питань зовнішньої політики Джулія Бюрке.

Американська сторона відзначила позитивну динаміку процесу реформування МВС України. Про це, на думку членів делегації, свідчить підвищення рівня довіри населення до правоохоронної системи. Однак Україна ще має провести ряд змін на шляху боротьби з корупцією. Американські колеги також підтвердили готовність сприяти психологічної та фізичної реабілітації службовців, які повернулися із зони проведення АТО.

В кінці зустрічі Арсен Аваков висловив подяку Уряду США за підтримку України і наголосив на необхідності подальшої плідної співпраці.

Довідка:

Американська Рада з питань зовнішньої політики (AFPC) – некомерційна організація, аналітичний центр при Конгресі США, розташований в місті Вашингтон (США) . Діє з 1982 року.

Метою організації є інформування тих, хто здійснює зовнішню політику Сполучених Штатів або впливає на неї, а також сприяння світових лідерів в розбудові демократії та ринкової економіки. Рада отримала широке визнання в якості джерела своєчасного і глибокого аналізу з питань зовнішньої політики.